Eilen oli Vaimon ja minun hääpäivä - illalla ajelimme kotiapäin ja onnittelin meitä tästä merkkipäivästä ja heitin käden vaimon olkapäälle, niin auto heitti samalla piippauksen ja varoitti näytöllä että risk of ice! - otin varoituksesta vaarin ja vedin käden heti pois!
Teuski
Viestin otsikko: Re: Risk of ice
Lähetetty: 25.09.2014 14:36
Viestit: 7815 Paikkakunta: Eurajoki
ihan selvästi auto oli tilanteen tasalla. Tossahan oli lämmönsäätöläppien boorit mennyt ja kuskin puolella oli kuumaa mutta vaimolla kylmää Hyvä että otit auton neuvosta vaarin
-=Citroën - Yhtä mukava kuin hyvä nojatuoli. Mutta parempi ajaa.=- -=C-Crosser 2.2HDi '07|C4 Cactus BlueHDi100 ETG '16=-
IJN
Viestin otsikko: Re: Risk of ice
Lähetetty: 25.09.2014 15:37
Viestit: 982
Veikkaanpa että jo heti startissa auto ilmoitti että "Child safety not activated" mutta ettehän te sitä edes huomanneet
Et voi kirjoittaa uusia viestejä Et voi vastata viestiketjuihin Et voi muokata omia viestejäsi Et voi poistaa omia vestejäsi Et voi lähettää liitetiedostoja.