moi
Olen vähän haaveillut kauppakassiin kesäksi vetokoukkua. Haaveissa olisi irroitettava, sellainen joka jäisi kuta kuinkin näkymättömiin koukun ollessa pois paikoiltaan. Toistaiseksi ainoa löytämäni on Kovil, jonka manuaaleissa ymmärtääkseni pyydetään leikkaamaan takaa muovihelmaan koloa. Ei kovin näkymätön minusta.
Onko täällä kukaan nähnyt C3 Picassossa irroitettavaa koukkua, joka ei vaatisi asennusta kummempaa? Mitä merkkiä ja mallia kannattaisi googlettaa?
t. w
Ps. primary target on saada pari fillaria kantoon kesällä. Auton korkeudesta ja lyhyestä rungostani johtuen, 15 - 20 kiloa painavien pyörien nosto katolle vähän askarruttaa. Mutta sekin on yksi vaihtoehto - riippuen vähän hinnasta ja toteutuksest. Tuo muovin leikkuu auton takana ohjaa voimakkaasti katolle
