Mistä jos mistään löytyis Beksin paluulinjojen kolmilähtöistä jakoplokia? Siis sitä kumista. .. On noi niin hapessa nyt olevat, että murenee itsestään.
Tarttee kyllä sanoa että vaikka miten miettii niin en keksi mitä Ralle tarvitsee. Kerro lisää tai ota kuva.
2x C5HDi Break erikoppaset, 2x Xantia Bk 19TD Aut & 2.0HDi, 3x BX 19 TZi Vaninaihio (2xAut), BX Van 18TD, BX4WD Break, BX Van D projekt, InvaBX 16TRS Aut; 3x2CV6. 2xVisa14TRS; XM 2,5TD Break; BX 18TD Break Aut + BX Van D Aut+XM 2,5TD BK
Ralle
Viestin otsikko: Re: Beksin paluupuolen osaa
Lähetetty: 14.09.2020 23:41
Viestit: 2817
Kaapelimies kirjoitti:
Tarttee kyllä sanoa että vaikka miten miettii niin en keksi mitä Ralle tarvitsee. Kerro lisää tai ota kuva.
Tuossa linkissä on oikea osa. Ei pysty ite kuvaa kun on kolmena palana.
Et voi kirjoittaa uusia viestejä Et voi vastata viestiketjuihin Et voi muokata omia viestejäsi Et voi poistaa omia vestejäsi Et voi lähettää liitetiedostoja.