Täällähän on alettu vaihtoehtoja TYTTÄRELLE antamaan, ei ei ei, enempi citikalle,pösölle korvaajaa vähän tuoreemmista vaihtoehdoista. Kun ei noista vti,pure tai thp ole kenellekkään käyttöautoksi.
pst. Jos haluute tietää, niin tytär miettii uudemman C4:n ja pösö 3008 välillä, mut se on hänen asiansa. Mä nukun yöni aina hyvin (jos ei vaan jompikumpi tyttäristäni joskus erehdy sokotaan nelivedolla ja seittemän tonnin hinnalla

.
Mut palataan itse ajatukseen eli
jos vaikka 3-5v päästä tarvii psa auton (kun lähes aina sellainen ollut), niin mikä silloin ostetaan? Työmatkatkin on jäänyt taakse, vain kulkine tarvitaan. Tietty se viimeinen 2009 C5 2.0 koneella on hätävarana (tosissaan muistona "entisistä hyvistä ajoista").
Katellaanko silloin koreaan, vai tuleeko jotain varmaa ja toimivaa? (tuskin sähköautot on valittavissa noissa hintaluokissa 7000€ allekkin)