c3 -06 ajovaloumpiot

Vika vai ominaisuus?
c3auto123
Viestit: 4
Liittynyt: 15.05.2018 10:51

c3 -06 ajovaloumpiot

Viesti Kirjoittaja c3auto123 »

Mitkäs on halvimmat umpiot jotka nyt jopa valaisee kunnolla ja kestää enemmän kuin ziinalainen tori rihkama? Noita kun löytyy autodoc:in 62€/kpl malleista Motonetin 200€/kpl paketteihin ja tosiaan molemmat pitää vaihtaa.
olli__o
Viestit: 5213
Liittynyt: 21.02.2009 14:05

Re: c3 -06 ajovaloumpiot

Viesti Kirjoittaja olli__o »

Oma kokemus halpiksista (TYC) oli että mieluummin vanha harmaantunut ja kivipesty käytettykin kuin uusi TYCci, mutta niin ne kai melkein kaikki halvat lienee, valokuvio on huono ja valo päätyy väärään paikkaan. Kaukovalot olivat vielä oikein erityisen huonot.

Käytetyt on tosin purkaamoilla kalliita, eli halvimmillaan voi päästä samoihin kuin autodocin hinta, ja kuntoa ei pääse oikein kuvista nökemään - pitäisi päästä paikan päälle.Ja usein nuo ovat rikki purkaamoille menneistä. Yksi purkaamojen haku on: http://www.varaosahaku.fi/" onclick="window.open(this.href);return false; voi katsella sattuuko naapurissa olemaan yhtä tai kahta.
Vastaa Viestiin