Joskus tästä olikin juttua. Toisin sanoen tuo laskuri oli jemmannut jotain myydään-/ostetaan-viestejä, jotka olivat poistuneet, mutta laskurissa ne näkyivät. Onko taas jotain korjauksia tehty, koska laskurin numerot muuttuneet joidenkin kohdalla melkoisesti?
Tavallinen terve järki ei ole erityisen tavallista.
2cvkimmo
Viestin otsikko: Re: Aktiivisimmat
Lähetetty: 31.01.2011 11:06
Viestit: 3465 Paikkakunta: Vallis Gratiae
Jep, kantahuollossa aina välillä lasketaan tilastot uudelleen. Näin on taas tänä aamuna tapahtunut.
2CV AZU '61 » 2CV6 '71 » Acadiane Mixta '81 Jousitus on täysin erillinen ja ainutlaatuisen pehmeä, tehden ajon yhtä miellyttäväksi kuin missä tahansa loistoluokan autossa. (2CV-esite,1956)
Lemon
Viestin otsikko: Re: Aktiivisimmat
Lähetetty: 31.01.2011 11:17
Kauhian tarkkaan te seuraatte noita tilastoja . En koskaan muista edes omien (roska)viestieni määrää
Lauri
Viestin otsikko: Re: Aktiivisimmat
Lähetetty: 09.06.2011 13:53
Viestit: 1496
Onko täältä osa ("aktiivi")käyttäjistä lähtenyt livohkaan (=savon murretta, ei lomakeskus Livohka ) vai kesä ja hyvät ilmatko se karkottaa patongista?
Lemon
Viestin otsikko: Re: Aktiivisimmat
Lähetetty: 01.10.2011 00:38
Viestit: 3655
Aktiivisimmat muka - no höpö höpö, ei tämä kerro ketkä ovat olleet aktiivisimpia, vaan viestien kokonaismäärän aikaa huomioimatta.
Et voi kirjoittaa uusia viestejä Et voi vastata viestiketjuihin Et voi muokata omia viestejäsi Et voi poistaa omia vestejäsi Et voi lähettää liitetiedostoja.